*** Do poprawnego działania strona wymaga obsługi JavaScript. *** Your browser does not support JavaScript ***
Vita Medical - Medycyna, Stomatologia, Rehabilitacja - nowości, promocje Rak płuca - kompleksowe konsultacje
Vita Medical - Medycyna, Stomatologia, Rehabilitacja - strona głównaVita Medical - Medycyna, Stomatologia, Rehabilitacja - o Vita MedicalVita Medical - Medycyna, Stomatologia, Rehabilitacja - kontakt, dojazd

REJESTRACJA
pon-pt 12:00-18:00
tel. 32 277-37-37

GABINETY CZYNNE
pon-pt 08:00-20:00
(wg harmonogramu)

Wizyty poza ustalonym harmonogramem i w soboty umawiane indywidualnie


Kilka słów o VITA MEDICAL

Założyciele VITA MEDICAL są pracownikami wiodących ośrodków medycznych w Polsce. Zdobywana tam wiedza i doświadczenie pozwalają im stworzyć nową jakość specjalistycznej opieki ambulatoryjnej w pełni dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta. Lekarze pracujący w VITA MEDICAL to starannie dobrani i uznani specjaliści.

VITA MEDICAL to kompleks specjalistycznych poradni z zakresu medycyny, stomatologii i rehabilitacji oraz gabinet SPA i odnowy biologicznej usytuowany w ścisłym centrum Zabrza przy ulicy Pawła Stalmacha 7.

VITA MEDICAL znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego (linia 111), oraz w pobliżu (ok. 350 m) dworca kolejowego. Korzystne umiejscowienie komunikacyjne na trasie łączącej Plac Teatralny z ul. Wolności.

Posiadamy własny, bezpłatny parking, oraz całodobowy, stały nadzór agencji ochroniarskiej. Lokalizacja na parterze oraz podjazd i zaadoptowane pomieszczenia z myślą o pacjentach niepełnosprawnych.

Godziny pracy od 10.00 do 20.00 (wykaz pracy gabinetów specjalistycznych wg grafiku)

Rejestracja czynna od 12.00 do 18.00 (tel 032 277 37 37)

Istnieje możliwość umawiania indywidualnych porad poza godzinami pracy oraz wizyt domowych.  


Partnerzy: